İlçemizde Süs bitkisi ve Gül Fidanı dikimleri yapıldı   Dörtdivan’ımızı yeşillikler içerisinde süs bitkileri ve gül ko...           • REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN   Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu Regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.  ...           • DÖRTDİVAN DA 23 NİSAN KUTLANDI Dörtdivan da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlandı. &nbs...           • Başkan Uzunoğlu koltuğunu öğrencilere bıraktı Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları ...           • EMNİYET AMİRİ TÜRK'DEN BAŞKAN UZUNOĞLU'NA İADEYİ ZİYARET  Yeni Dörtdivan İlçe Emniyet Amiri Ali Türk, Belediye Başkanımız Hasan Uzuno...           • ÜÇ AYLAR MANEVİ DEĞERİ YÜKSEK AYLARDIR ÜÇ AYLAR MANEVİ DEĞERİ YÜKSEK AYLARDIR Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu Mü...           • YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTAOKULU TARAFINDAN “KUTLU DOĞUM” ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ  Yunus Emre İmam Hatip Ortaokullu tarafından “Kutlu Doğum” etkiliği düzenlen...           • BAŞKAN UZUNOĞLU DİVANKAV ve DÖRTDİVANDER’LE GÖRÜŞTÜ   Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu, DİVANKAV ve DÖRDİVANDER guruplarıyla Ankara da i...           • BAŞKAN UZUNOĞLU'NUN KUTLU DOĞUM HAFTASI MESAJI  Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. &n...           • BAŞKAN UZUNOĞLU HASTA ZİYARETİNDE Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu, trafik kazası sonucu yaralanan 112 Acil Servis Ambulans şof&o...           
Atatürk

Site İçi Arama
Bağlantılar

 

 

İLÇEMİZİN KARDEŞ BELEDİYESİ

 

KÖROĞLU

Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha

İLLER BANKASINDAN PROJE KAPSAMINDA HİBE BORU ALINDI

 Belediyemiz İller Bankası A.Ş. Altyapı Daire Başkanlığından 16.000 metre 192 bin lira değerinde 3 Kamyon hibe boru aldı.

Belediyemiz sınırları içerisinde içme suyu hatlarında meydana gelen arızalar ve değişmesi gereken eski hatlar değiştirilecek.

 Dörtdivan Belediyesi belediye sınırları içerisinde içme suyu hatlarında meydana gelen arızalar ve değişmesi gereken eski hatlardaki su boruları için hibe malzeme proje kapsamında İller Bankasından 16.000 metre hibe boru sağladı.

 Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu, “Belediyemiz sınırları içerisinde içme suyu hatlarında meydana gelen arıza ve değişmesi gereken eski hatlarda kullanılmak üzere İller Bankasının hibe malzeme projesine 21.05.2014 tarihinde müracaatta bulunduk. İller Bankası hazırladığımız projeyi onaylayarak, desteğini esirgemedi. İller Bankası hibe malzeme proje kapsamında Alt Yapı Daire Başkanlığı Belediyemize 16.000 metre 192 bin lira değerinde 3 Kamyon hibe boru tahsis etti. Belediyemize hibe edilen 3 kamyon içme suyu boruları belediyemize getirilerek, depolarımıza konuldu.  İller Bankası yetkililerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve Dörtdivanlılar adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber tarihi: 26 / 01 / 2015
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: ULUSU DERESİ PIRIL PIRIL OLACAK
Sonraki: 2014-2015 1.dönem eğitim-öğretim yılı karne ve ödül töreni düzenlendi
Başkan


Hasan UZUNOĞLU
Belediye Başkanı

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar


Deftere Yaz

 

 

 

 

İstatistikler
Toplam: 35203
Aktif: 10
Bugün: 257
Dün: 311

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal