BAŞKANIMIZ HASTA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR BAŞKANIMIZ HASTA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu rutin belediye hiz...           • BAŞKANLAR ANKARA'DA BİR ARAYA GELDİ  Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Ankara&rsquo...           • MÜJDE DOĞALGAZ GELİYOR... Dörtdivan’a doğalgaz için çalışmalara başlandı. Belediyemiz, D&...           • BOLU ve ANKARA’DAN HASAR TESPİTİ İÇİN HEYET GELDİ   Bayramlar, Hacetler ile Bucakkınık mevkiinde  sel nedeniyle alt ve üstyapı tesis...           • ULUSU DERESİDE ISLAH OLACAK   ULUSU DERESİDE ISLAH OLACAK Adakınık Eğrice Deresinden sonra Ulusu Dereside ıslah olacak....           • DÖRTDİVAN’DA SULAR TEMİZLENİYOR!   DÖRTDİVAN’DA SULAR TEMİZLENİYOR!  Dörtdivan da havaların ısınması ve...           • BAŞKANIMIZ HASTA ZİYARETLERİNDE    Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu hasta ziyaretlerinde bulundu. Kargı Bayramlar ile...           • BAYRAMLAR VE HACETLER MAHALLELERİNDE SEL FELAKETİ YAŞANDI  Dörtdivan da havaların ısınmasıyla ve     şiddetl  lodos rüzgarları...           • İL TARIM MÜDÜRÜ İSMAİL TAŞ DÖRTDİVAN DA! İL TARIM MÜDÜRÜ TAŞ DÖRTDİVAN DA! Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd...           • DÖRTDİVAN 6.527 KİŞİ     Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2014 yılı sonu      itibariy...           
Atatürk

Site İçi Arama
Bağlantılar

 

 

İLÇEMİZİN KARDEŞ BELEDİYESİ

 

KÖROĞLU

Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha

İLLER BANKASINDAN PROJE KAPSAMINDA HİBE BORU ALINDI

 Belediyemiz İller Bankası A.Ş. Altyapı Daire Başkanlığından 16.000 metre 192 bin lira değerinde 3 Kamyon hibe boru aldı.

Belediyemiz sınırları içerisinde içme suyu hatlarında meydana gelen arızalar ve değişmesi gereken eski hatlar değiştirilecek.

 Dörtdivan Belediyesi belediye sınırları içerisinde içme suyu hatlarında meydana gelen arızalar ve değişmesi gereken eski hatlardaki su boruları için hibe malzeme proje kapsamında İller Bankasından 16.000 metre hibe boru sağladı.

 Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Hasan Uzunoğlu, “Belediyemiz sınırları içerisinde içme suyu hatlarında meydana gelen arıza ve değişmesi gereken eski hatlarda kullanılmak üzere İller Bankasının hibe malzeme projesine 21.05.2014 tarihinde müracaatta bulunduk. İller Bankası hazırladığımız projeyi onaylayarak, desteğini esirgemedi. İller Bankası hibe malzeme proje kapsamında Alt Yapı Daire Başkanlığı Belediyemize 16.000 metre 192 bin lira değerinde 3 Kamyon hibe boru tahsis etti. Belediyemize hibe edilen 3 kamyon içme suyu boruları belediyemize getirilerek, depolarımıza konuldu.  İller Bankası yetkililerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve Dörtdivanlılar adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber tarihi: 26 / 01 / 2015
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: ULUSU DERESİ PIRIL PIRIL OLACAK
Sonraki: 2014-2015 1.dönem eğitim-öğretim yılı karne ve ödül töreni düzenlendi
Başkan


Hasan UZUNOĞLU
Belediye Başkanı

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar


Deftere Yaz

 

 

 

 

İstatistikler
Toplam: 28569
Aktif: 8
Bugün: 104
Dün: 187

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal